KONST / Litografier / Färglitografi 11391034
nr 1139 1034
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stig Claesson Slas (1928-2008), af Chapman, 170/360, signerad, motivet: 45x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:53:37
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr
23 okt
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas